Lean álláshirdetések

Tagvállalataink leanes munkatársat kereső álláshirdetését feltesszük weboldalunkra, megosztjuk Facebook és LinkedIn felületeinken, valamint kiküldjük aktuális hírlevelünkben.

Lean Álláshirdetés

Hirdetőknek

Kérjük, amennyiben vállalatotok lean szakértő munkatársat keres, akkor töltsd ki az alábbi űrlapot és küldd el nekünk az [email protected] e-mail címre!

Pályázóknak

Cég neve: Reckitt Benckiser Tatabánya Kft.

Munkakör: Folyamatmérnök

Munkakör leírása

  • Folyamattechnikusok munkájának koordinálása
  • Folyamatmérnökségi dokumentációk naprakészen tartása (FMEA, FC, WI)
  • Folyamatos fejlesztési feladatok felügyelete és riportálása
  • Részvétel új termelési sorok kialakításában, telepítésében, továbbá a jelenlegi termelési sorok fejlesztésében
  • Új folyamatok esetén a gyártási routingok meghatározása, a routing adatok karbantartása
  • Selejtcsökkentő, hatékonyságnövelő projektek vezetése, lekövetése
  • Oktatási valamint egypontos képzési anyagok kidolgozása
  • Új projektek, tesztgyártások támogatása
  • 5S folyamatok kialakítása, fejlesztése
  • Auditok, ellenőrzések elvégzése (HSE, 5S, LPA)
  • Kapcsolattartás a termelés és a gyár egyéb szervezeteivel

Az állás betöltésének feltételei

  • Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan gépész-, villamos-, vegyészmérnök) – akár frissen diplomázottak jelentkezését is várjuk!
  • Tömegtermelésben eltöltött legalább 1 éves tapasztalat (gyakornoki idő is számít!)
  • Erős számítógépes ismeretek
  • Terhelhetőség és alkalmazkodó készség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség, szervezőkészség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Előnyt jelent: ISO9001 rendszerismeret; gyakorlat problémamegoldó módszerek alkalmazásában (5why, Ishikawa, Brainstorming)

Amit a Reckitt Benckiser Tatabánya Kft. nyújtani tud

  • Versenyképes juttatási csomag: alapbér + nettó 25.000 Ft cafeteria / hó, éves bónusz, bejárás támogatás
  • Kedvezményes meleg étkezés, termékvásárlási lehetőség
  • RB részvényprogramban való részvételi lehetőség
  • Kedvezményes sportolási, fürdőzési, színházjegyvásárlási lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Fejlődési lehetőség egy terjeszkedő, nemzetközi FMCG vállalatnál

Munkavégzés helye: 2800 Tatabánya, Fatelepi u. 15.